Slide 1

Wyżeł praski, zwany Tigerem, który został lokalizatora GPS testerem!

Każde zwierze jest wyjątkowe i każde chce być kochane. Nie inaczej jest z Tigerem. Przedstawiamy Wam naszego czworonożnego przyjaciela, który od niedawna jest aktywnym użytkownikiem Lokalizatora GPS dla zwierząt marki Locon. Tiger, razem ze swoją właścicielką dużo podróżuje w różnych kierunkach, dlatego jest idealnym testerem naszego urządzenia. Śledź na bieżąco przygody tego wyjątkowego zwierzaka i zobacz jak bardzo przydatnym i zapewniającym bezpieczeństwo narzędziem może być Lokalizator GPS dla zwierząt!

Pies Tiger z lokalizatorem GPS z profilu na smyczy

Kim jest Tiger?

Jego właścicielka pieszczotliwie mówi o nim Wyżeł Praski 🙂 Dlaczego? Ponieważ Tiger na tle innych psów jest raczej wysoki (stąd “wyżeł”), a że  mieszka na warszawskiej Pradze Północ, co czyni z niego właśnie “wyżła praskiego”. Do swojego kochającego domu stałego trafił ponad 4 lata temu ze schroniska w Korabiewicach. Już wtedy miał ok 6 lat, z których aż 3 spędził za kratkami. Ludzie nie zwracali na niego uwagi – dorosły już pies, tropiciel z krzywą łapą nie miał lekko. (Najprawdopodobniej jest ona efektem pobicia lub potrącenia. Na nic zdało się trzykrotne zakładanie gipsu – Tiger skutecznie się go pozbywał, nawet poprzez… zjadanie go ;)) Jednak zdarzył się cud! Jego właścicielka mówi, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Pies Tiger z lokalizatorem GPS

Adopcja

Wizyty przedadopcyjne, odwiedziny, spacery, gadżety… i Tiger i jego nowa właścicielka musieli dobrze przygotować się do wspólnego życia. Egzamin adaptacji jednak zdali na piątkę i dzięki temu do dziś tworzą zgraną i szczęśliwą paczkę. Taka odpowiedzialna adopcja jest gwarancją sukcesu na przyszłość i daje pewność wolontariuszom, że ich podopieczny trafi do kochającego miejsca. Do miejsca, w którym po prostu będzie mu najlepiej na świecie. I tak Tiger znalazł dom.

Nowe wyzwanie – tester lokalizatora dla zwierząt z GPS!

Tiger to pies, który uwielbia przygody. W każdą kałużę, czy do jeziora wchodzi z ogromną rozkoszą. Uwielbia zabawy w śniegu i wylegiwanie się na łące kiedy świeci słońce. Skacze, biega i jest przy tym wyjątkowo posłuszny. Zawsze reaguje na swoje imię i kiedy właścicielka musi przywołać go do porządku, staje się potulny jak owieczka. Każdy wypad za miasto to dla niego prawdziwa radość. Ładnie jeździ autem, jeszcze nie jako kierowca, choć przy jego możliwościach – kto wie 😉 Jesteśmy pewni, że w roli testera naszego lokalizatora GPS sprawdzi się idealnie, a co więcej, przetestuje go w absolutnie każdych warunkach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.